0505 118 40 07 Whatsapp hattımızdan da sipariş verebilirsiniz...
0505 118 40 07 Whatsapp hattımızdan da sipariş verebilirsiniz...
Sepetim 0,00 TL
HAKKIMIZDA

Teknolojinin ve sanayi faaliyetlerinin altın çağlarının yaşandığı günümüzde, evlerin güvenli ve huzurlu yuvalara dönüşmesini sağlayan ve bireylerin refah düzeyini arttıran hizmetlere ulaşmak oldukça kıymetlidir. Mutlu ve sürdürülebilir yaşam alanları oluşturmanın çağımızdaki önemini kavrayarak faaliyetlerine 2011 yılında hizmet sektöründe başlayan firmamız, özel güvenlik servisleri sunmaya başlamıştır. Aynı yıl Hamle Grup adı altında bir anonim şirket olarak ortaya çıkan kuruluşumuz, iki yıl içerisinde temizlik hizmetlerini ve inşaat sektörünün gelişimine paralel olarak profesyonel site yönetim hizmetlerini bünyesinde toplamıştır.

 

Organizasyon yapısında ve ticari kimliğinde her geçen gün güncellemeye giderek hizmet düzeyini arttıran firmamız, pandemi sürecinde yapılan site yönetimi analizlerinde konutların doğal meyve sebze ihtiyacını fark etmiştir. Nisan 2020’de yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda son olarak online doğal meyve sebze satışı da faaliyetlerimize eklenmiş ve Bizimpazardan.com adı ile Hamle Grup A.Ş. bünyesine katılmıştır. Başta kuruluş yerimiz olan Bursa’da olmak üzere, hizmet sunduğumuz bireylerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek ve sürekli gelişim içerisinde olmak adına inovasyonlar yaratan Hamle Grup olarak hizmet sektöründe elde ettiğimiz bilgi ve tecrübe mirası ile sağlıklı doğal meyve sebze satışında da profesyonel ve öncü bir kuruluş olma yolunda ilerlemekteyiz.

 

Son yıllarda tüketimin ve talebin artışına bağlı olarak tarım ve bahçecilikte zirai ilaç ve kimyasal kullanımı oldukça artmıştır. Bu gibi uygulamalar doğal ekolojik dengeyi bozarak insan sağlığını ve gelişimini tehdit ettiğinden doğal ürünler doğal düzenin işleyişi için oldukça önemli bir konumdadır. Bizimpazardan.com olarak doğal meyve sebze satışında büyük bir kalite bilinci ile adımlar atmakta ve üretiminin hiçbir evresinde kimyasal işlem görmemiş doğal ürünlerin, üretiminden sofralara ulaşmasına dek tüm süreçleri titizlikle denetlemekteyiz. Memleketimizin bereketli toprakları tarafından bizlere sunulan imkanları en iyi şekilde değerlendirerek geleneksel sebze meyve ticaretini günümüzün modern imkanları ile birleştirerek web sitemiz üzerinden doğal ürünleri en taze haliyle satışa sunmaktayız.

 

Son tüketici ile sorunsuz ilişkilerin kurulması ve gerek üretici gerek tedarikçi gerekse tüketici için alım satım işlemlerinin yüzde yüz güvenle gerçekleştiğinden emin olmayı prensip edinen kuruluşumuz Bizimpazardan.com, öncelikle Bursa taze sebze meyve ticaretinde ve sonrasında ülke çapında doğal ürün satışında akla gelen ilk isim olmayı hedeflemektedir. Pek çok bölgeye aynı gün kargo ile gönderim sağlayan firmamız ayrıca Bursa içi teslimat sebze meyve seçenekleri de sunmaktadır. Gerek şehir içi aynı gün teslimatlarda gerekse şehirler arası kargolar için ürünler teslim edilinceye dek, doğallık, besin zenginliği ve tazeliğin korunması için uygun sıcaklık ve koşullarda taşıma gerçekleştirmekte, dalından tazeliği tadarak memnuniyet gösteren her müşterimizle gurur duymaktayız.

 

Doğal meyve sebze satışında öne çıkan firmamız Bizimpazardan.com, gıda kodeksine uygun dalından doğal ürünler, sahip olduğu kaynak kapasitesi, enerjik ve çözüm odaklı kadrosu ve müşteri ihtiyaçlarına yanıt verebilme kabiliyeti ile aynı gün teslimat sebze meyve ya da doğal sebze meyve satın almak isteyen alıcılarının taleplerine en kısa sürede ve en yüksek kalite güvencesi ile yanıt vermekte, her gün yüzlerce haneye mutluluk taşımaktadır. Güler yüzlü, dürüst, kaliteli ve güvenli hizmetlerimiz ile sağlıklı bir geleceğin anahtarı olan doğal beslenme için durmadan çalışarak sizlerin de mutfağında ve sağlıklı geleceğinde yerimizi almaya adayız.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. x